Які знаки Зодіаку володіють цілющою силою?

На нашій планеті існує величезна кількість людей, здатних вилікувати якусь біль, позбавити від страждань, повернути колишню впевненість. Якщо розглянути такої людини з точки зору Астрології, то він черпає сили з Всесвіту, навколишньої природи.

Деякі знаки Зодіаку служать свого роду провідниками енергетичної сили, яку мають у величезних кількостях. Проте, самі вони можуть і не підозрювати про своїх здібностях.

Цілителі впливають на результат сьогодення і майбутнього. Якщо ви в числі цих знаків Зодіаку, то варто прислухатися до внутрішньої сплячої силі.

Познайомимося з людьми цих знаків Зодіаку, які володіють цілющою силою

Стрільці

Люди, що народилися під цим знаком Зодіаку, ніколи не прагнуть врятувати людство, або побудувати грандіозних планів. Однак, під впливом Всесвіту, вони здатні змінити життя кількох сотень людей.

Стрілець має здатність забирати чужу біль собі. Наприклад, коли близька людина, яка його виснажений морально, не бачить виходу з конкретної ситуації, то з’являється Стрілець, і вселяє неймовірну впевненість. Він немов дороговказ, яка вказує світло в кінці тунелю.

Такі люди черпають свої сили з Космосу і регулярно отримують підказки з Всесвіту. Стрілець може зняти чужу біль за допомогою простої посмішки, або погладивши людини по голові. Він здатний показати світ зовсім з іншої, найпрекраснішою боку, і тому змусить людину переосмислити свої вчинки.

Козероги

Козероги — справжні скептики, і завжди заперечують містику, не постигнутую людським розумом. Такий підхід до навколишнього світу завжди ускладнює їх життя. Однак, на шляху Козерога завжди проявляються незрозумілі, незбагненні речі. Коли люди — Козероги бачать, що людині дуже погано, вони торкаються і передають свою цілющу енергію. Біль моментально зникає в нікуди. Козерогові під силу все: зменшити біль і страждання, позбавити від негативних думок, вилікувати більшість хвороб. Але здатний цей знак на такі дії лише при хорошому настрої.

Риби

Чоловік-Риби лікує тільки душевні рани з допомогою простого спілкування. Якщо вам дійсно погано, трапилася якась життєва безладдям або просто посварилися з коханою людиною, то сміливо йдіть до цього цілителя. Після короткочасного розмови по душам, ви зрозумієте, що життя прекрасне і може грати яскравими фарбами. Варто тільки захотіти.

Водолій

Представників цього знаку цікавить все нове, незвичайне. Багато хто навіть не припускають, що володіють цілющою силою. Вони лікують словом.

Сила слова Водолія здатна творити чудеса, переконувати. Вони здатні заспокоїти, підняти самооцінку, подарувати надію, налаштувати на потрібну хвилю.

Мова Водолія — це, свого роду, змова на удачу, успіх. Їх слова діють магічним чином, іноді повністю змінюючи хід подій.

Овен

Нерідко, людини, народженої під цим знаком, називають відьмою, чаклуном. Це тому, що по їх венах тече величезної сили енергетичний потік. Тільки від них самих залежить, як вони будуть використовувати свої здібності, куди направляти цю енергію.

Часто, через своє знання можуть навести на людину біду, відчувши до нього злість чи образу. Дар зцілення захований у погляді Баранів. Очима здатні як лікувати, так і проклинати, накликати біди.

Овнів необхідно пам’ятати, що заподіяна злість здатна повернутися до них у трикратному розмірі.

Незважаючи на те, що тільки ці п’ять знаків володіють даром зцілення, магічні здібності є у всіх представників зодіакального кола.

Близнюки

Люди, народжені під цим знаком, природжені цілителі. Часто, навіть обирають професію у сфері медицини або практикують народні методи лікування. Вміють нашіптувати, адже їх голос володіє потужною силою. Деякі джерела стверджують, що вони здатні лікувати і за допомогою дотиків. Їх сила міститься в руках.

Телець

Найкраще вміють проводити обряди на гроші, матеріальне благополуччя. Здатні легко залучити до людині гроші, навіть просто побажавши на словах достатку.

Рак

Мабуть, єдині знак, який засуджує будь-які прояви магічних здібностей. Тим не менш, саме Раки гадають, роблять розклади на картах краще всіх. А їх передбачення, прогнози точні відсотків на 80-90.

Лев

Леви — одні з найкращих фахівців в любовній магії. Завжди знають, як зробити краще. До них можна звернутися навіть просто за дружньою порадою — вони, як ніхто інший, підкажуть, як будувати відносини з партнером.

Діва

Діви добре розбираються в лініях руки, дружать з рунами і картами Таро. Їх покликання — нумерологія. Здатні на інтуїтивному рівні підібрати цифри, вигравши при цьому велику суму в лотерею.

Ваги

Представники цього знака цікавляться астрологією. Всі події, дії в житті пов’язують з рухами планет. Їм підвладні обряди і заклики, які пов’язані з різними природними явищами (грім, дощ, повня).

Ваги також виготовляють потужні талісмани з природними каменями. Якщо вони подарують людині якусь прикрасу і скажуть пару душевних побажань, то незабаром у обдаровуваного станеться радісна подія.

Скорпіон

Найсильніший знак, що володіє магічними здібностями — це Скорпіон. З них виходять першокласні фахівці в будь-якому магічному напрямку. Це люди, які все роблять по інтуїції. А вона ніколи їх не підводить.

Сила кожного зодіакального знака — індивідуальна. Один — зцілює, інший — надихає, третій — лікує словом. Астрологи стверджують, що кожен здатний розвинути в собі особливі здібності — варто тільки трохи краще прислухатися до себе, а також робити все щиро, з душею.

Сонник - тлумачення снів