Як вибрати камінь амулет, талісман, оберіг найпотужніший по зодіаку

Прагнення знайти захист у вищих сил характерно людям ще з давнини. Не одне тисячоліття існує віра в те, що з допомогою магічних атрибутів і сакральних предметів можна залучити в життя удачу, багатство і любов, а також захиститися від впливу негативної енергії.

Ще з давніх часів вважається, що найбільшою силою володіють натуральні камені. Адже вони зароджуються в надрах землі і тисячоліттями вбирають її силу і енергію. Однак важливо правильно підбирати самоцвіти, щоб талісман не нашкодив людині. Вибрати мінерал можна, виходячи з дати народження або конкретного знака зодіаку. При цьому важливо прислухатися до інтуїції — вона підкаже, яке прикраса підійде найбільше.

камені талисманыталисман любовьсделать оберегкамень оберегталисман зодиаккамень талісман для женщинзодиака камені талисманыкамень талісман за датекамень амулетталисман деньгикамни обереги для женщинсильный амулеткак вибрати оберегоберег семьяженщина талисманкак вибрати талисманкак вибрати камінь талісман

Як працюють амулети, талісмани, обереги

У кожній різновиди магічного предмета є свої власні завдання і здібності. Підбирати їх необхідно в залежності від того, для якої мети вони призначені:

 • Обереги являють собою речі, які захищають власника від негативного впливу. Мова може йти про погані наміри інших людей або про інше негативі. Найчастіше в якості оберегів виступають матеріальні предмети, але іноді ними можуть бути і захисні молитви.
 • У вигляді амулетів зазвичай представлені дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння. Їх цінність полягає в особливому енергетичному заряді. Щоб відчути на собі позитивну дію магічних атрибутів, необхідно підібрати їх в залежності від знаку зодіаку. Заряджені амулети допомагають людині накопичувати позитивну енергію і грамотно нею розпоряджатися. Зарядити самоцвіт можна на удачу, успіх у романтичній сфері або залучення матеріального благополуччя. Все залежить тільки від особистих цілей власника.
 • Талісманом може стати дорогоцінний камінь, прикраса, а іноді навіть іграшка. Цей предмет використовується для залучення в життя удачі, набуття бажаних цілей. Талісмани, на відміну від амулетів, зовсім необов’язково заряджати на що-небудь. Їх сила буде рости разом з вірою людини. Навіть звичайнісінька річ може ввібрати позитивну енергетику, і допоможе одержати те, що потрібно.

Як знайти свій талісман, як підібрати камінь

Існує кілька різних підходів до того, як вибрати підходящий конкретній людині талісман. Езотерики рекомендують враховувати знак зодіаку, дату народження, стихію і навіть час року, в яке з’явився на світ майбутній власник амулета. Правильно підібраний кристал захистить людину від будь-яких проявів негативного впливу, а також посилить хороші якості, і не дозволить розвиватися поганим нахилам.

Існують і загальні рекомендації, які допоможуть зробити правильний вибір:

 • Якщо ви приймаєте самоцвіт у подарунок, то потрібно бути впевненим у добрих намірах дарує. Тільки в цьому випадку мінерал не принесе шкоди.
 • При виборі каменю враховуйте всі характеристики, на які вказують езотерики. Але остаточне рішення приймайте самостійно, покладаючись на власний внутрішній голос.
 • Купуйте кристали тільки в перевірених ювелірних салонах, щоб не купити підробку.
 • Зверніть увагу на те, щоб на поверхні не було ніяких дефектів, в тому числі тріщин.
 • Відразу після покупки проведіть ритуал очищення від чужої енергії.
 • Потрібно зарядити талісман власною енергетикою, «познайомитися» з ним. Для цього прикрасу носять протягом декількох днів, не знімаючи, розмовляють з ним і повідомляють про те, які завдання покликаний вирішити амулет.

Роль інтуїції при виборі мінералу талісману

Існують різні способи вибору захисних самоцвітів. Езотерики рекомендують звертати увагу на астрологію і нумерологію. Але при цьому не можна ігнорувати внутрішній голос.

Буває так, що камінь ідеально підходить за всіма параметрами, однак людину чим-то відштовхує. У цьому разі потрібно відмовитися від нього, незалежно від інших факторів. Якщо ви не полюбите мінерал, він не зможе стати талісманом або амулетом. А тому і захисних сил у нього не буде.

При купівлі оберега важливо пам’ятати, що він повинен викликати внутрішній відгук. Власник повинен відчути, що вибір його повністю влаштовує. Тільки при повному контакті з самоцветом можна розраховувати на його силу.

По суті, це не людина вибирає амулет, а камінь його. Ви зрозумієте, що саме цей предмет хочете купити. Перед придбанням бажано взяти камінь у руки і потримати його в долоні. Інтуїція підкаже, здійснювати купівлю, або вибрати що-небудь інше. Також звертайте увагу на фізичні відчуття. «Ваш» самоцвіт дасть вам знати про себе. Він може стати теплим або буде виділятися яскравіше, ніж інші.

Як уникнути шкоди

Неправильно обраний талісман — це вірний шлях до невдач і проблем. Зазвичай це можна зрозуміти по безпричинному почуття дискомфорту і внутрішнього неспокою. «Не свій» мінерал буде витягувати сили, зробить власника втомленим і апатичним. При появі цих ознак необхідно обов’язково позбавитися від магічного предмета.

Щоб знизити ризик неприємних наслідків, потрібно уникати здійснювати покупки в сумнівних комісійних магазинах або ломбардах. Завжди існує ймовірність того, що коштовність була вкрадена. Такі прикраси обов’язково нашкодять новому власнику.

Не можна купувати камені з явними дефектами, наприклад, з плямами або тріщинами. У них накопичується негативна енергія. Придбані коштовності обов’язково потрібно почистити перед першим використанням, навіть якщо ви упевнені, що раніше їх ніхто не носив.

Кільце або браслет постійно падають з пальця, руки, а намиста розсипаються? Це явний знак того, що прикраси вибрали невірно. Можливо, у них є різні самоцвіти, які вступають в конфлікт один з одним.

Врахуйте, що амулетом повинен бути лише камінь природного походження, не штучний. Однак не можна використовувати для цього корали або перли.

Щоб талісман не втратив своєї сили, його не можна давати сторонній людині. Кожен магічний предмет захищає виключно свого власника, тому при контакті з ким-небудь ще може втратити позитивний запас енергії і зарядитися негативом з боку.

Підібрати камінь стихії

Поділ людей за стихіями властиво астрології. Кожен із 12-ти знаків зодіаку, можна віднести до однієї з них — Вогню, Води, Землі або Повітря. Тим 3 знакам, які потрапляють у групу конкретної стихії, найчастіше підходять загальні камені:

 • Представники стихії Вогню — це Овни, Леви і Стрільці. Ці зодіакальні знаки об’єднані енергійністю, силою, прагненням до мети. Для них ідеально підійдуть прозорі і безбарвні мінерали. Але також в якості талісманів можуть використовувати яскраві кристали червоного, синього, фіолетового кольору. Якщо говорити про конкретні приклади, то мова йде про цирконі, діамантах, топазах. Такі коштовності краще виглядають в золотій оправі. Використання їх в якості талісманів допоможе підвищити успіх. Амулети захистять від необачності і подарують терпимість, чого часто бракує представникам вогняної стихії.
 • До Землі відносяться Діви, Козероги і Тельці. Для цих знаків зодіаку характерна стабільність, впевненість і надійність. Це суворі, але терплячі люди. В якості магічних речей їм підійдуть непрозорі однорідні самоцвіти. Допускаються невеликі вкраплення. Поліпшити матеріальний достаток, стан здоров’я, а також розкрити власні здібності представники цієї стихії зможуть за допомогою яшми, лазуриту, малахіту. Оправу для прикрас краще всього використовувати срібну.
 • Представники Повітря — це Терези, Близнюки і Водолії. Діяльні і незалежні знаки прагнуть до постійного руху. Їм можна використовувати світлі напівпрозорі кристали. Добре підійде представникам цієї стихії агат, нефрит або сердолік в золотій оправі.
 • Воду подають Раки, Скорпіони і Риби. Це люди, які занурені у свій внутрішній світ, і вкрай піддаються емоціям. Їм варто звернути увагу на такі мінерали, які змінюють відтінок при різному освітленні. Опал, аквамарин, селеніт підійдуть в якості талісманів. Оправою може виступати як золото, так і срібло або платина.

Підібрати за знаком зодіаку

Представники кожного зодіакального знаку володіють унікальними рисами характеру. Тому для них підходять різні камені. Ось на що варто звернути увагу різним знакам:

 • Овни. Це імпульсивні особи, яким зазвичай потрібні яскраві кристали. Для того щоб привернути успіх в любові і справах, варто вибирати червоні мінерали. Прикладом може бути рубін або гранат. Також можна звернути увагу на геліотроп.
 • Тельці. Представників стихії Землі обов’язково потрібні натуральні самоцвіти в якості талісманів. Червоні відтінки Тельцям не підійдуть. А от зелені або сині будуть гарним вибором. Відповідні варіанти — смарагди і сапфіри.
 • Близнюки. Цим яскравим особистостям потрібно більше внутрішньої рівноваги і спокою. Впоратися з перепадами настрою допоможуть амулети з топазом, хризолітом, цитрином. Для набуття щирих і взаємних почуттів можна віддати перевагу смарагд.
 • Раки. Представникам стихії Води потрібні мінерали синього і бірюзового кольору. Кращим вибором стане блакитний агат, топаз, аквамарин. Крім того, в деяких випадках можна придбати смарагд.
 • Леви. Для цього знака підходять дорогоцінні самоцвіти, наприклад, рубін, хризоліт, іноді — бурштин. Рубін допоможе Левам отримати могутність, а цитрин — домогтися успіху в бізнесі. Бурштин потрібен для зміцнення здоров’я і боротьби з депресією.
 • Діви. Практичні представники вірші Землі оцінять яшму, хризоліт і цитрин. З їх допомогою Діви можуть подолати песимізм, залучити в життя успіх і багатство.
 • Ваги. Якою б самоцвіт не обрав представник знака, як оправи добре підійде мідь. Терезам краще здобувати мінерали рожевого, зеленого або блакитного кольору. Це може бути бірюза, сердолік, а також нефрит. Смарагд розкриє екстрасенсорні здібності.
 • Скорпіон. Це дивовижний знак зодіаку, який притягує удачу сам по собі, без додаткових оберегів. Щоб посилити енергетику, Скорпіонам потрібно вибирати гіганти червоного тону, малахіт, яшму, а також гранат і тигрове око.
 • Стрільці. Залучити в життя удачу представникам знака допоможуть ювелірні вироби з бірюзою і бурштином. Крім того, можна зробити вибір на користь топазу, як уособлення чесності, а також турмаліну, яшми або авантюрину.
 • Козероги. Це амбітні люди, які, до того ж, перебувають під впливом стихії Землі. Їм необхідні талісмани, в яких будуть представлені агати, аметисти, гірський кришталь і онікс.
 • Водолії. Представники знака не вірять в удачу. Вони самі домагаються все, що їм потрібно. Посилити вроджені здібності допоможе лазурит, бурштин, сапфір, а також аквамарин.
 • Риби. Це особи, яким ближче всього езотерика і все таємниче. Риби вірять у долю і потребують захисному самоцвіт, який підійде їм за властивостями. Найкращим оберегом і талісманом для них стане прикраса, в якому будуть представлені аметисти, місячні камені, а також гірський кришталь або аквамарин.

Підібрати за днем тижня

Ще один спосіб підбору полягає в тому, що враховується день тижня, в який людина з’явилася на світ:

 • у понеділок — підійдуть білі камені;
 • у вівторок — сині, а також фіолетово-червоні відтінки;
 • у середу — блакитні самоцвіти;
 • у четвер — ніжні фіалкові;
 • у п’ятницю — будь-які зелені кольори;
 • в суботу — мінерали темних тонів;
 • у неділю — жовті, золоті.

Підібрати по сезону

Час року, в який народилася людина, також відіграє важливу роль при вигляді магічного талісмана:

 • людям, що з’явилися на світ в зимові місяці (грудень — лютий), варто віддати перевагу ясні і холодні кристали (наприклад, білі, блакитні, іноді — сині);
 • тим, хто був народжений навесні (березень — квітень), більше підходять зелені і блакитні тони;
 • літнім особам (день народження з червня по серпень) сподобаються яскраві самоцвіти (сині, зелені, червоні);
 • для іменинників осені (з вересня по жовтень) підійдуть теплі відтінки — жовті, червоні, а іноді — темно-сині.

Крім того, можна врахувати і форму прикраси, в якому буде представлений захисний мінерал. Наприклад, у народжених в зимові місяці це може бути брошка або сережки у формі сніжинки, а у народжених восени — у вигляді деревного аркуша.

Підібрати за датою народження

Найпростіший спосіб вибору коштовностей полягає в застосуванні нумерологічного методу. Для того щоб отримати ідеальне число, потрібно скласти всі цифри, представлені днем, місяцем і роком народження. Їх складають між собою до отримання однозначного числа.

Наприклад, людина народився 5 вересня 1991 року. Метод обчислення буде наступним: 5+9+1+9+9+1=34. Складаємо також 3 і 4. Виходить цифра 7. Далі потрібно лише скористатися стандартною нумерологічної таблицею, в якій цифри представлені різними кристалами:

 • 1 — бірюза;
 • 2 — рубін;
 • 3 — хризоліт;
 • 4 — сапфір;
 • 5 — авантюрин;
 • 6 і 7 — агат;
 • 8 — гранат;
 • 9 — кришталь або місячний камінь.

Підібрати камінь за іменем

Щоб вибрати захисний оберіг по імені, необхідно знати значення кожного каменю, а також точну розшифровку імені. У кожного мінера є свій власний характер і енергетика. Також і з людиною. Важливо, щоб вони збігалися, інакше може виникнути дисонанс.

Для прикладу можна взяти ім’я Аліна. Його власниці найчастіше прагнуть до лідерства, але твердість характеру часто призводить до конфліктів з оточуючими. Тому дівчині з ім’ям Аліна потрібно вибирати самоцвіти, які допоможуть пом’якшити характер. Це може бути ніжний рожевий кварц.

А ось гордим і надмірно образливим Нинам варто звернути увагу на раухтопаз. Камінь допоможе впоратися з ранимістю.

Наймогутніші талісмани

Традиційно вважається, що тільки дорогоцінні і напівкоштовні кристали природного походження володіють найбільшою силою і енергією. У кожного мінералу є власні особливості, які необхідно врахувати при виборі:

 • позбутися від обманщиків, присутніх в житті, допоможе гіацинт, агат або бірюза;
 • матеріальне становище поліпшить сердолік або бірюза;
 • впорається з недоброзичливцями і пастками ворогів прикраса з використанням опалів, топазів, тигрового ока;
 • від фізичних каліцтв і від небезпеки захистить котяче око, алмаз, малахіт, смарагд;
 • позбавить від негативного впливу чорної магії або пристріту амулет з сапфіром, гранатом, алмазом і оніксом;
 • щоб досягти духовної досконалості, потрібно звернути увагу на білі і прозорі самоцвіти.

Дамські захисники

Представницям прекрасної статі можна використовувати різні мінерали для набуття бажаного. Наприклад, поліпшити романтичні стосунки і знайти коханого допоможе малахіт, бірюза або рожевий кварц. Тим, хто хоче отримати підвищення по кар’єрних сходах, потрібно звернути увагу на діаманти, сапфіри і рубіни. Відносини з членами сім’ї налагодять ювелірні прикраси з аметистами або турмалінами.

Вагітним жінкам потрібно віддати перевагу талісмани з цирконом, яшмою, опалом або лазуритом. Кристали допоможуть зберегти здоров’я як самої майбутньої мами, так і її малюка.

Також у природних самоцвітів можуть бути додаткові властивості, які будуть корисні саме жінкам:

 • аметист допомагає впоратися з душевними муками, депресією, його можна носити у важких життєвих ситуаціях;
 • місячний камінь використовується для зменшення напруги. Він допоможе розслабитися. Амулет може стати уособленням жіночого начала в сім’ї, а також може застосовуватися жінками в положенні;
 • лазурит втілює благополуччя. Камінь сприяє тому, що в життя притягнеться успіх. На нього треба звернути увагу вольовим дамам, які прагнуть посилити інтелект та інші сильні якості. До того ж, лазурит допоможе викинути з голови дурні думки.

Захисники дітей

Додаткового захисту особливо потребують маленькі діти. Їх енергетичне поле ще слабке, тому потрібен амулет, зберігає від дурного впливу. Але рекомендують не купувати мінерали заздалегідь.

Кращими камінням для новонароджених вважаються агати, бурштин, нефрит. Їх можна просто підвісити на ланцюжку в районі ліжечка.

Якщо ж говорити про підлітків, то їм варто підбирати самоцвіти за тими ж критеріями, що і дорослим — тобто, з урахуванням дати народження, зодіакального знаку та ін. Батьки можуть самі прочитати активує змова.

Основні висновки

Натуральні камені, які використовують у якості захисних оберегів і амулетів, здатні допомогти людині в різних життєвих сферах. До вибору майбутнього талісмана необхідно підійти відповідально. Важливу роль відіграє те, до якого знаку зодіаку належить людина, в який час він з’явився на світло, а також багато інших факторів. Однак при виборі потрібно покладатися і на внутрішній голос. Інтуїція допоможе поставити крапку в питанні, чи підходить людині конкретний самоцвіт.

Цікаве відео по темі

Подивіться відео. В коротких роликах ви знайдете багато цікавої інформації для свого благополуччя і процвітання.

Важливий камінь в магії денегYouTube 05:13 хв.Дата народження та підбір вашого щасливого каменю!YouTube 13:04мин.Дата народження та підбір вашого щасливого каменю! Ведична НумерологияYouTube 13:12мін.Магія грошей як підсилити потік процветанияYouTube 18:29мин.Які камені не можна носити знаків зодиакаYouTube 10:16мин.Гороскоп каменів за знакам зодиакаYouTube 19:52хв.

Сонник - тлумачення снів